SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 15:41
Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska. Firma przygotowała ciekawe przywitanie
3456V

Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska. Firma przygotowała ciekawe przywitanie

Kinga Kujawska przez 3,5 roku była twarzą PlayStation Polska, ale w ubiegłym roku informowałem naszych czytelników o roszadzie w polskim oddziale Sony. Dzisiaj w końcu poznaliśmy nowe miejsce pracy znanej prezenterki.

Od grudnia w materiałach z PlayStation Polska możecie zobaczyć Hanię. Prezenterka rozpoczęła współpracę z Sony i zaprezentowała widzom kilka nowych projektów, dzięki którym możecie między innymi lepiej poznać produkcję nadciągające na PlayStation 4.

PlayStation Polska prezentuje nowe PlayStation EXTRA. Hania ujawnia zmiany

Po kilku tygodniach oczekiwań, w końcu poznaliśmy nową rolę „Kini”. Kinga Kujawska została nową twarzą ESL Polska, czyli sympatycy sportów elektronicznych będą mieć pewność, że wielokrotnie zobaczą prezenterkę na rodzimych oraz międzynarodowych turniejach.

Tak o nowej prowadzącej wypowiedział się Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska:

"Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) "

Kilka słów powiedziała również Kinga:

„Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy. Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem.”

Jest to bez wątpienia ciekawy „transfer”, który może sprawić, że kilku nowych graczy zainteresuje się działalnością ESL Polska. Nie możemy zapomnieć, że Kinga ma ogromne grono fanów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: