Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.01.2018 14:15
Monster Hunter World. Do wielkiego polowania przyłączą się bohaterowie Street Fighter V
604V

Monster Hunter World. Do wielkiego polowania przyłączą się bohaterowie Street Fighter V

Tego nie spodziewali się zobaczyć chyba nawet najstarsi mędrcy. Będący bijatyką Street Fighter V łączy swoje siły we wzajemnej promocji z wielkim tytułem RPG jakim jest Monster Hunter World.

Z okazji bardzo bliskich premier obu gier, Capcom wpadł na pomysł rozpoczęcia bardzo nietypowej, aczkolwiek interesującej współpracy pomiędzy swoimi dwoma wielkimi hitami.

Recenzja Monster Hunter World

Wczoraj pisałem dla Was o tym, że w Street Fighter V wylądowały trzy piękne stroje dla Kena, R. Miki oraz Ibuki, które to postacie można ubrać w stroje łowców z Monster Hunter.

Teraz zaś Sony podczas swojego wystąpienia na Taipei Game Show zaprezentowało ciekawe zwiastun, które jasno wskazuje na to, że do Monster Hunter World trafią Ryu oraz Sakura! Oczywiście nie będą to dosłownie przeniesione postacie, lecz tak jak w przypadku Aloy z Horizon: Zero Dawn, skórki dla postaci. Ryu ma być dostępny już od lutego, zaś Sakura w nieco późniejszym terminie.

Co sądzicie o takiej kolaboracji? Z marketingowego punktu widzenia, jest to zagranie bardzo nietypowe, lecz równie mocno intrygujące.

Tagi: