Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 19:33
The Ritual od Netflix na zwiastunie. Horror kupiony na wyłączność za 4,75 mln dolarów
3077V

The Ritual od Netflix na zwiastunie. Horror kupiony na wyłączność za 4,75 mln dolarów

Platforma Netflix nie tylko pracuje nad własnymi produkcjami. Firma inwestuje również w zewnętrzne produkcje i wykładana na opowieści olbrzymią gotówkę. Horror The Ritual zgarnął sporo pochwał na Toronto International Film Festival 2017, więc włodarze stacji wykupili produkcje za blisko 5 mln dolarów.

The Ritual to horror przygotowany na podstawie powieści Adama Nevilla i opowiada o grupie przyjaciół, która zapuszcza się w skandynawską puszczę. Bohaterowie gubią się w tym miejscu i muszą walczyć o przetrwanie.

Netflix luty 2018. Mocne seriale, Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie i klasyka

Za The Ritual odpowiada David Bruckner, czyli reżyser „młodego pokolenia”, który ma na swoim koncie takie produkcje jak „Sygnał”, „Dead Survivors”, „Slender Man”, czy też „V/H/S”. W ubiegłym roku było bardzo głośno o „Rytuale”, ponieważ film zebrał sporo pochwał na Toronto International Film Festival 2017. Dobre recenzje sprawiły, że Lionsgate, Annapurna, IFC oraz Saban Films chciały wykupić produkcję, jednak to Netflix złożył najwyższą ofertę.

Za podobno 4,75 mln dolarów platforma nabyła The Ritual, które już 9 lutego trafi na serwery! Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun… Materiał może i pokazuje odrobinę za dużo, to jednocześnie sprawia, że już wiem, jaki film zobaczę w nadciągające walentynki.

Jest to na pewno ciekawa opcja dla fanów gatunku, którzy już na początku przyszłego miesiąca zapoznają się z dobrze zapowiadającym się horrorem. Warto pamiętać, że to nie koniec pozytywnych wieści dla subskrybentów usługi – powyżej znajdziecie pełną listę nadciągających premier.

Źródło: Twitter.com

Tagi: netflix trailer zwiastun