Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 13:25
PlayStation Plus luty 2018 z wyjątkowo grubą ofertą. Sony może szykować hity na PlayStation 4
11873V

PlayStation Plus luty 2018 może zawierać grubą ofertę. Sony szykuje hity na PlayStation 4?

Wiele na to wskazuje, że Sony ponownie nie dotrzymało tajemnicy i informacja dotycząca pierwszych gier z oferty PlayStation Plus na luty trafiła do Sieci. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to wielu graczy podskoczy z radości.

Wczoraj poznaliśmy Games with Gold na luty, więc możemy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości produkcje z PlayStation Plus przedstawi Sony. Korporacja w ostatnich miesiącach ma spory problem z dotrzymywaniem tajemnic i szczegółów dotyczących gier trafiają do Sieci przed czasem.

Games with Gold luty 2018. Microsoft przedstawia wszystkie gry

Czy będzie tak tym razem? Jestem przekonany, że wielu graczy ucieszy się, jeśli najnowsza plotka zostanie potwierdzona. W Sieci wylądowała grafika, według której w PlayStation Plus na luty pojawią się następujące dwie gry na PlayStation 4:

  • Far Cry 4
  • Dark Souls 2: Scholars of the First

Podkreślam – to oczywiście nie jest oficjalna wiadomość, jednak w ostatnich miesiącach Sony często borykało się z problemem publikowania materiałów promujących PlayStation Plus przed czasem.

Warto jednak zwrócić uwagę, że oficjalna wiadomość może pojawić się dopiero w przyszłym tygodniu – Sony wrzuca oferty w pierwszy wtorek miesiąca, a ten w lutym wypada dopiero w drugim tygodniu.

PlayStation Plus 2018 luty

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation plus plotka Sony