Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.01.2018 11:13
SupaBoy SFC to gratka dla fanów Nintendo. Przenośny SNES już w sprzedaży
2075V

SupaBoy SFC to gratka dla fanów Nintendo. Przenośny SNES już w sprzedaży

Hyperkin wydało przedwczoraj najnowszą wersję swojej przenośnej retrokonsoli. Dzięki SupaBoy SFC można korzystać ze starych kartridżów ze SNES-a i to pochodzących z każdego regionu.

Hyperkin SupaBoy SFC w największym skrócie można opisać jako mobilną wersję SNES-a, wyposażoną w wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Sprzęt różni się od wydanego w 2016 roku modelu SupaBoy S trochę inną obudową i prawidłową proporcją ekranu wyświetlaną we wszystkich grach (gracz może wybierać proporcje 4:3 lub 16:9 przez przytrzymanie przycisku jasności ekranu przez 3 sekundy).

Ultra Game Boy od Hyperkin

Konsola posiada swoje własne przyciski, ale można do niej również przyłączyć dwa standardowe pady od SNES-a. Sprzęt można podłączyć również do telewizora. Wbudowana bateria ma starczać na aż 10 godzin zabawy.

Gry na SupaBoy SFC muszą być odpalane z kartridżów kompatybilnych ze SNES-em. Hyperkin twierdzi, że sprzęt jest w pełni legalny i że nie narusza praw Nintendo. Cena na Amazon.com to 99,9 dolarów.

Poniżej znajdziecie recenzję poprzedniej wersji SupaBoy S, która pojawiła się na rynku w 2016 r. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia wersji SFC, oferowanej aktualnie w sprzedaży.

Hyperkin niedawno wprowadziło też na rynek Ultra Game Boy.

Tagi: hyperkin retro snes supaboy

Nie przegap