Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 21:42
South Park: Kijek Prawdy na PlayStation 4 i Xbox One. Ubisoft podał datę premiery
1223V

South Park: Kijek Prawdy na PlayStation 4 i Xbox One. Ubisoft podał datę premiery

Ubisoft w końcu potwierdził datę premiery South Park: Kijek Prawdy w wydaniu na PlayStation 4 i Xboksa One. Dotychczas produkcja była dostępna w połączeniu z South Park: The Fractured But Whole. Gra trafi na rynek w lutym.

South Park: Kijek Prawdy zostało przygotowane przez Obsidian Entertainment. Gra pierwotnie trafiła na rynek w marcu 2014 roku i była dostępna na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputerach osobistych.

South Park: The Fractured But Whole - recenzja gry

Ubisoft zapowiadając South Park: The Fractured But Whole potwierdził przerzucenie South Park: Kijek Prawdy na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra jest dodawana za darmo do nowej przygody, jednak ta bezpłatna przyjemność będzie dostępna wyłącznie do 31 stycznia 2018 roku.

Z tego powodu South Park: Kijek Prawdy trafi do sprzedaży i już od 13 lutego będzie dostępny na PlayStation 4 i Xboksa One. Według informacji udostępnionej przez francuską korporację, tytuł kupimy za 119,90 zł.

Aktualnie nie poznaliśmy dalszych planów Ubisoftu na uniwersum South Park, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce dzieciaki z miasta zaprezentują nam kolejną grę… W jakim „świecie” chcielibyście umiejscowić wydarzenia?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: