Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 16:00
PlayerUnknown's Battlegrounds z kolejnym milionem na Xbox One. Twórcy rozdają prezenty
1310V

PlayerUnknown's Battlegrounds z kolejnym milionem na Xbox One. Twórcy rozdają prezenty

Bluehole Studios potwierdziło świetny rezultat PlayerUnknown's Battlegrounds na platformie Microsoftu. Gracze chętnie wyskakują ze spadochronów, więc deweloperzy zdecydowali się nagrodzić fanów produkcji.

PlayerUnknown's Battlegrounds trafiło na Xboksa One w połowie grudnia, więc gra ma za sobą pierwszy miesiąc życia. W tym czasie studio zajęło się przygotowaniem sześciu aktualizacji, które znacząco poprawiły produkcję.

PlayerUnknown's Battlegrounds ulepszone na Xbox One. Twórcy zajmują się optymalizacją i bugami

Bluehole Studios z dumą potwierdziło przekroczenie kolejnego „kamienia milowego” PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One – grę nabyło już ponad 4 miliony graczy, a nie możemy zapomnieć, że produkcja jest wciąż dostępna w formie Xbox Game Preview.

Jest to świetna wiadomość dla deweloperów, którzy z chęcią ulepszają tytuł i przygotowują dodatkową zawartość.

Twórcy postanowili w pewien sposób nagrodzić fanów i zdecydowali się rozdać graczom po 30 000 Punktów Bojowych, które można wykorzystać na skrzynki z kosmetycznymi przedmiotami. Prezent trafi do sympatyków PUBG, którzy stworzą postać przed 31 stycznia, a „gotówka” trafi na konto wszystkich zainteresowanych po 1 lutego.  

Kolejne pozytywne informacje dotyczące PlayerUnknown's Battlegrounds otrzymamy już wkrótce, ponieważ autorzy wciąż pracują nad kolejnymi łatkami, które mają w istotny sposób wpłynąć na doświadczenie posiadaczy Xboksów One.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds tweet xbox one