Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 13:45
PlayerUnknown's Battlegrounds ulepszone na Xbox One. Twórcy zajmują się optymalizacją i bugami
1137V

PlayerUnknown's Battlegrounds ulepszone na Xbox One. Twórcy zajmują się optymalizacją i bugami

Kolejny tydzień i kolejna łatka. Bluehole Studios nie marnuje czasu i wciąż ulepsza PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na konsolę Microsoftu. Gracze pobiorą dzisiaj nową aktualizację, która wprowadza kilka ulepszeń, zajmuje się optymalizacją i usuwa błędy.

PlayerUnknown's Battlegrounds wskoczyło do programu Xbox Game Preview dokładnie 12 grudnia i twórcy właśnie publikują kolejną aktualizację. Jest to już szósty patch, który powinien zainteresować wielu graczy.

Playerunknown's Battlegrounds – (prawie)recenzja największego przeboju 2017 roku

Zespół odpowiedzialny za PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One ponownie zajął się optymalizacją, a jednocześnie między innymi dodał funkcję automatycznego biegania (dwukrotne kliknięcie L3), ułatwiono wyrzucanie broni z ekwipunku, dodano anulowanie rzutu granatem podczas aktywnego inwentarza, czy też przygotowano opcję przełączania granatów za pomocą d-pada.

Twórcy przyglądali się również błędom i dopracowali bazę wojskową, zmniejszyli wstrząsy podczas jazdy jako pasażer, usprawniono prawidłowe pokazanie zawodników na mapie w drużynowych starciach, przycisk A nie odświeża ekranu wyników, czy też dostosowanie pozycjonowania bohaterów podczas opuszczania pojazdów i skoków ze spadochronem.

Studio wciąż liczy na nasze opinie, dzięki którym PlayerUnknown's Battlegrounds będzie prezentował na Xboksie One jeszcze lepszą jakość. Studio aktualnie nie precyzuje daty wprowadzenia drugiej mapy na konsolę Microsoftu.

Źródło: https://forums.playbattlegrounds.com/topic/170284-xbox-game-preview-patch-notes-6/

Tagi: