Roger Żochowski Roger Żochowski 25.01.2018 15:20
Dragon Ball FighterZ - rewelacyjny presspack ze smoczymi kulami
1226V

Dragon Ball FighterZ - rewelacyjny presspack ze smoczymi kulami

Presspacki dla dziennikarzy często tylko na zdjęciach wyglądają kozacko, bo jakość materiałów z jakich są wykonane nie umywa się do tych z kolekcjonerek czy wydać limitowanych i często po czasie bardzo mocno to widać. W przypadku presspacka Dragon Ball FighterZ jest inaczej. 

Namco Bandai wraz z Cenegą przygotowali nie lada zestaw dla każdego wielbiciela uniwersum. Obok płytki z grą, która jak wiecie z naszej recenzji, prezentuje się rewelacyjnie, dziennikarze otrzymali też bogato zdobione pudełko, w którym znalazły się... smocze kule. 

Recenzja Dragon Ball FighterZ

Każdy kto choć trochę zna serię wie, ze jest to jeden z charakterystycznych elementów przewijających się w mandze, anime i grach. Po zebraniu wszystkich kul ich posiadacz wzywa magicznego smoka, który spełnia jedno życzenie. 

U mnie wprawdzie nie zadziałało i na biurku nie pojawiła się naga japonka ze butelką bourbona, ale trzeba przyznać, że jakość wykonania zestawu jest naprawdę wysoka i jest to gadżet, który każdy fan Dragon Balla będzie mógł z dumą postawić w gablocie. 

W galerii znajdziecie kilka zdjęć owego zestawu. Warto przy okazji wspomnieć, co wchodzi w skład kolekcjonerskiego wydania gry, które też prezentuje się bardzo dobrze:

- gra Dragon Ball FighterZ
- 18-centymetrowa figurka Goku
- kolekcjonerskie grafiki
- steelbook 
- kolekcjonerskie pudełko

 

Tagi: Dragon Ball FighterZ presspack