Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.01.2018 13:01
Attack on Titan 2. Pierwszy gameplay z wersji na Switch i PS Vita
600V

Attack on Titan 2. Pierwszy gameplay z wersji na Switch i PS Vita

Fani anime/mangi Attack on Titan 2 już mogą zacierać swoje płetwomacki. Wydawca potwierdził, że gra akcji wyląduje na PS4, XOne i Switch już w marcu. Teraz pozostaje przyjrzeć się, jak deweloperzy radzą sobie z przenoszeniem gry na Switch.

Koei Tecmo zaprezentowało dzisiaj po raz pierwszy gameplay z Attack on Titan 2 w wersji na Nintendo Switch i PlayStation Vita. W tym miejscu muszę niestety przypomnieć, że posiadacze Vity z Europy i USA obejdą się w tym przypadku smakiem (znowu...), bo wydawca postanowił nie przenosić Attack on Titan 2 w wersji angielskiej na handhelda Sony. Patrząc na poziom grafiki z tego wydania chyba nie ma czego specjalnie żałować. Wygląda to bardzo spartańsko na Vicie.

Attack on Titan 2. Filmik pokazuje jak zabić giganta

Za to ze swojej wersji gry będą się cieszyć w marcu posiadacze Nintendo Switch. Poniżej możemy przyjrzeć się pierwszemu gameplayowi właśnie z tego wydania Attack on Titan 2. Grafika wygląda w miarę przyzwoicie i nie odstaje bardzo od tego, co oferują mocniejsze konsole (choć pop-in obiektów da nam pewnie w kość).

Attack on Titan 2 trafi do sprzedaży na PS4, Switch, PC oraz XOne już 20 marca (w Europie i USA).

 

Tagi: