Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2018 15:49
The Avengers Project jest rozwijany przez wielu doświadczonych deweloperów. Nadciąga gra jako usługa
851V

The Avengers Project jest rozwijany przez wielu doświadczonych deweloperów. Nadciąga gra jako usługa

Nadal czekamy na oficjalną prezentację The Avengers Project, jednak możemy mieć pewność, że nie będzie to mała popierdółka na kilka godzin. Do Crystal Dynamics w ostatnim czasie dołączyli doświadczeni deweloperzy, którzy mają stworzyć wielkie dzieło.

O The Avengers Project pisałem pierwszy raz w styczniu 2017 roku, jednak Square Enix od tego czasu nie zaprezentowało jakichkolwiek materiałów, czy też nie przedstawiło informacji dotyczących gry. Tytuł zostanie oficjalnie zaprezentowany w 2018 roku.

Recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

Crystal Dynamics prawdopodobnie szykuje się do tego ogłoszenia, ponieważ studio opublikowało konkretną wiadomość informującą o pozyskaniu doświadczonych deweloperów. Firma potwierdziła przyjęcie do swojego grona „15 największych talentów z branży gier”.

W tej grupie znajduje się między innymi Shaun Escayg (reżyser z Naughty Dog) oraz Stephen Barry (wieloletni weteran z Electronic Arts i Visceral Games). Ten pierwszy pracował nad między innymi The Last of Us oraz Uncharted, a drugi miał rozwijać mnóstwo projektów, ale warto tutaj na pewno wspomnieć o świecie Dead Space.

„Zobowiązaliśmy się dostarczyć naszym graczom niesamowite, w zupełności oryginalne doświadczenie Avengers, co oznacza, że zawsze staramy się przyjmować wyjątkowych programistów do naszych zespołów. Wraz z postępem rozwoju, nasze studio stale się powiększa. Ogromny postęp jaki osiągnęliśmy przy The Avengers Project skłoniło nas do realizacji celu, jakim jest stworzenie czegoś z czego wszyscy miłośnicy Marvela będą dumni i będą w to grać przez wiele lat.”

Te słowa wypowiedział Scot Amos, czyli jeden z szefów Crystal Dynamics, którego wypowiedź potwierdza - The Avengers Project będzie ogromnym projektem „na lata”, więc możemy oczekiwać „gry jako usługi”.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Crystal Dynamics square enix The Avengers Project