Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 19:57
„Wierzcie w Xboksa, ponieważ to co nadciąga jest ekscytujące” – szef hiszpańskiego oddziału Xboksa
5967V

„Wierzcie w Xboksa, ponieważ to co nadciąga jest ekscytujące” – szef hiszpańskiego oddziału Xboksa

Microsoft ma podobno w rękawie kilka asów, którymi mamy zostać oczarowani w 2018 roku. W sprawie postanowił wypowiedzieć się szef hiszpańskiego oddziału Xboksa – jego zdaniem Xbox ma przed sobą bardzo dobre czasy.

Phil Spencer już w ubiegłym tygodniu potwierdził, że Amerykanie szykują na E3 niespodzianki. Korporacja przygotowuje zmiany, które mają zadowolić wymagających fanów korporacji z Redmond.

Microsoft już wspomina o konferencji na E3 2018. Czekajcie na „pozytywne zmiany”

Dość niespodziewanie na temat urządzenia wypowiedział się Oscar Díaz, którego nasza społeczność nie musi znać, jednak jest on szefem hiszpańskiego oddziału Xboksa. Przedstawiciel firmy był gościem podcastu Generacion Xbox i podczas audycji powiedział ciekawe zdanie:

„Na koniec chciałbym powiedzieć jedną rzecz… Mam nadzieję, że nie będzie to problem, ale chcę tylko powiedzieć – wierzcie, wierzcie w Xboksa, bo to co nadchodzi jest ekscytujące.”

W obliczu plotek dotyczących nowych produkcji zmierzających na Xboksa One, ciekawych usługaach rozwijających Xboksa Live, czy też nowych zespołach pracujących wyłącznie dla Microsoftu, takie wiadomości potrafią rozbudzić wyobraźnię.

Oczywiście wciąż czekamy na konkrety, które nadejdą najpewniej dopiero za niespełna pół roku. Podczas tegorocznego E3 poznamy przyszłość marki Xbox i Phil Spencer ze swoim zespołem powinien zaprezentować przynajmniej kilka mocnych hitów zmierzających na konsolę Amerykanów.

Źródło: https://gamingbolt.com/believe-in-xbox-because-whats-coming-is-exciting-says-xbox-spain-head

Tagi: microsoft Phil Spencer xbox one xbox one x