Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.01.2018 08:27
Mass Effect: Andromeda za darmo na PS Store? Pomyłka w opisie wersji Trial
5747V

Mass Effect: Andromeda za darmo na PS Store? Pomyłka w opisie wersji Trial

Gracze przeczesujący od rana PlayStation Store przeżyli dzisiaj niemałe zdziwienie. Wygląda bowiem na to, że Mass Effect: Andromeda zostało udostępnione za darmo na PlayStation 4.

Niestety to tylko nieprecyzyjny opis oferty z europejskiego PlayStation Store. Mass Effect: Andromeda faktycznie figuruje w cyfrowym sklepie PlayStation jako darmowa gra, ale po pobraniu takiej pozycji okazuje się, że to... wersja Trial (o czym dowiadujemy się dopiero w mailu potwierdzającym zakup).

Mass Effect: Andromeda dostępne w ofercie EA Access/EA Origin

Dzięki wersji Trial można spędzić bez żadnych opłat 10 godzin w świecie Mass Effect: Andromeda (dostępna jest zarówno kampania singleplayer jak i multiplayer). Jeśli chodzi o rozwój singla, to nasza przygoda ograniczona jest jednak tylko do pierwszej planety. Z kolei w trybach sieciowych nie musimy przejmować się dodatkowymi blokadami. Po spędzeniu z Mass Effect Andromeda 10 godzin zainteresowani gracze będą mogli kupić grę w promocyjnej cenie. W takiej sytuacji zachowamy cały wypracowany dorobek z wersji Trial i możemy kontynuować zabawę, bez konieczności startowania od zera.

W przypadku zakupu Mass Effect: Andromeda po okresie 10 godzin nie trzeba również ściągać dodatkowych plików. Gra już w wersji Trial zajmuje pełne 45,3 GB na dysku twardym.

Mass Effect: Andromeda. Oferta na PlayStation Store

Tagi: