Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 16:49
Mass Effect: Andromeda w EA Access i Origin Access. Wielka przygoda czeka na nowych odkrywców
1037V

Mass Effect: Andromeda w EA Access i Origin Access. Wielka przygoda czeka na nowych odkrywców

Świetna wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z Mass Effect: Andromeda. Gra jest dostępna w ramach abonamentów dla subskrybentów EA Access i Origin Access.

Nie musieliśmy długo czekać na odkrywanie galaktyki Andromeda bez ponoszenia wielkich opłat. Electronic Arts jeszcze nie potwierdziło dobrej nowiny, ale czujni gracze dostrzegli pojawienie się Mass Effect: Andromeda w EA Access i Origin Access.

Mass Effect: Andromeda - recenzja gry

W ubiegłym tygodniu informowałem naszych czytelników o znaczącym powiększeniu EA Access. Elektronicy potwierdzili chęć wprowadzenia do usługi między innymi Mass Effect: Andromeda i gra już została udostępniona subskrybentom.

Tytuł zadebiutował na rynku 23 marca, czyli możemy śmiało powiedzieć, że produkcja zasiliła usługi w ekspresowym tempie. Nie jest to jednak zaskoczenie, ponieważ nowa część galaktycznej przygody zadebiutowała z problemami, przez które BioWare musiało zmienić swoje plany, skupić się na Anthem, a z zespołu odeszło kilku znanych deweloperów.

Jest to oczywiście dobra wiadomość. Nie możemy zapomnieć, że EA Access wciąż kosztuje zaledwie 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za cały rok – w tej cenie wciąż nie kupicie pudełkowego wydania Mass Effect: Andromeda, które jest wycenione w niektórych sklepach od 92 zł.

Tagi: BioWare ea access mass effect: andromeda

Nie przegap