Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 18:10
Ready Player One na nowym zwiastunie. Steven Spielberg pokazuje przyszłość
793V

Ready Player One na nowym zwiastunie. Steven Spielberg pokazuje przyszłość

Steven Spielberg zdecydował się przygotować nową prezentację Ready Player One. Reżyser jest jednocześnie narratorem zwiastuna, który pozwala spojrzeć na kilka nowych ujęć z oczekiwanego filmu.

Ready Player One to ekranizacja powieści z 2010 roku autorstwa Ernesta Cline’a. Steven Spielberg w marcu 2015 roku potwierdził prace nad filmem, który trafi do polskich kin już 28 marca. Dzisiaj możemy spojrzeć na nową prezentację opowieści.  

Pierwszy zwiastun Ready Player One

Najnowszy materiał Ready Player One nie jest typowym zwiastunem. Steven Spielberg zdecydował się opowiedzieć o przygotowaniu projektu, a jednocześnie pozwala spojrzeć na kilka efektownych scen, które na pewno nabiorą odpowiedniego charakteru w kinowym fotelu.

Akcja filmu zaprowadzi zainteresowanych do 2045 roku, a dokładnie do momentu, gdy świat znajduje się na skraju upadku. Jedyną ucieczką ludzi jest „Oaza”, czyli uniwersum stworzone w rzeczywistości wirtualnej przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya. Mężczyzna umiera i postanowił przekazać całą swoją fortunę osobie, która znajdzie ukrytego „Easter Egg” w „Okazie” – ta wiadomość sprawia, że ludzie z całego świata rozpoczynają poszukiwanie „jaja”, które może odmienić ich życie.

Informując o pracach nad filmem w 2015 roku, miałem nadzieję, że Warner Bros. zatrudni mocne studio do przygotowania dużego tytułu AAA w tym świecie, jednak niestety, dotychczas nie otrzymaliśmy konkretnej informacji dotyczącej stworzenia gry zatytułowanej Ready Player One.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Ready Player One steven spielberg trailer zwiastun