Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.07.2017 15:59
Ready Player One. Steven Spielberg prezentuje swoje najnowsze dzieło!
2081V

Ready Player One. Steven Spielberg prezentuje swoje najnowsze dzieło!

Pisarze potrafią w swoich dziełach zawrzeć fantastyczne światy, które aż proszą się o piękną wysokobudżetową wizualizację. Jedną z nich, która się tego doczekała, jest Ready Player One.

Ernest Cline napisał w 2010 roku powieść pod wymienionym wyżej tytułem, która z miejsca stała się obiektem pożądania setek tysięcy czytelników z całego świata, którym marzyła się podróż w prawdziwą wirtualną rzeczywistość.

Justice League. Świeży zwiastun zapowiada nadejście nowego bohatera!

RPO jest bowiem bardzo ciekawą opowieścią o tym, jak w 2044 roku (w filmie 2045) bieda dotknęła nawet Amerykanów, a ci, żeby uciec myślami od ponurego świata, zanurzają się w wirtualnym świecie Oasis, w którym każdy może być tym kim tylko zechce. Główny bohater tej historii odnajduje tajne kody umieszczone w tej krainie przez autora, dzięki którym uzyskać można wielką władzę i bogactwo - tak oto zaczyna się niezwykła intryga.

Filmowa adaptacja szykowana przez mistrza Spielberga oraz Warner Bros wiernie oddaje ten klimat (przynajmniej na zwiastunie) i zapowiada się na fantastyczny film dla graczy. Widzowie już teraz doszukują się easter eggów, jakie są zawarte w poniższym trailerze. A trzeba przyznać, jest na co popatrzeć - Death Stroke i Harley Quinn, Gandalf, Delorian, Duke Nukem, Freddy Kruger i wiele wiele innych. Premiera w 2018 roku!

 

Tagi: adaptacja ernest cline film książka Ready Player One steven spielberg