Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2018 20:44
World of Warships Blitz zadebiutowało! Gra dostępna za darmo
882V

World of Warships Blitz zadebiutowało! Gra dostępna za darmo

Nie macie większych planów na zbliżający się weekend? Zawsze możecie zainteresować się nową propozycją Wargamingu. Firma udostępniła World of Warships Blitz, który jest dostępny na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

World of Warships Blitz to mobilna wersja znanej produkcji studia Wargaming. Twórcy zdecydowali się wrzucić na małe urządzenia realistycznie odtworzone okręty i zaoferować graczom wielkie bitwy znane z komputerów osobistych.

World of Tanks 1.0 nadciąga! Wielkie zmiany w czołgach Wargamingu

W World of Warships Blitz gracze otrzymają dostęp do 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz amerykańskiej, a wszystkie pojedynki odbywają się na mniejszych lokacjach.

W meczach uczestniczy maksymalnie 14 zawodników (format rozgrywek 7 na 7), a producent zapowiada rywalizację jako „błyskawiczna i intensywną zabawę”. Gracze bez większych przeszkód mogą w każdym miejscu wskoczyć w między innymi krążownik Kolberg i rozpocząć walkę o punkty oraz sławę.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że World of Warships Blitz wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, więc gracze mogą zmieniać platformy i urządzenia, a jednocześnie zachowują swój postęp.

World of Warships Blitz pobierzecie dzięki poniższym odnośnikom:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: