Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.01.2018 11:14
Dragon Ball FighterZ z systemem loot boxów. Zakupy prawdopodobnie tylko za walutę z gry
1491V

Dragon Ball FighterZ z systemem loot boxów. Zakupy prawdopodobnie tylko za walutę z gry

Japoński magazyn Dengeki PlayStation zdradził kilka nowych informacji na temat Dragon Ball FighterZ. Okazuje się, że w grze pojawią się loot boxy. Wygląda jednak na to, że za skrzynki nie będzie można płacić prawdziwą kasą (przynajmniej na początku).

Okazuje się, że skrzynki z łupami mają być w Dragon Ball FighterZ dostępne tylko za walutę zdobywaną w trakcie normalnej rozgrywki. Dostępne waluty to Zeni lub Monety Premium Z. W becie gracze otrzymywali za wygranie walki ok. 2000 punktów Zeni.

Dragon Ball FighterZ. Poradnik dla początkujących

Dobra informacja jest taka, że w loot boxach w Dragon Ball FighterZ znajdziemy tylko przedmioty kosmetyczne, służące upiększaniu bohaterów w lobby.

System wygląda na udostępnionych screenach tak, jakby był dostosowany do kupowania monet Premium Z za prawdziwe pieniądze. Możliwe zatem, że Bandai Namco włączy taką opcję dopiero po pewnym czasie od premiery, by uniknąć internetowej burzy, jaka ostatnio wytworzyła się m.in. wokół Star Wars: Battlefront II.

W naszej galerii znajdziecie pierwsze screeny prezentujące sklepik ze skrzynkami w Dragon Ball FigtherZ.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/dragon-ball-fighterz-reportedly-has-lootboxes-update-no-real-money-lootboxes.17338/

Tagi: Bandai Namco dragon ball Dragon Ball FighterZ