Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.01.2018 10:01
PlayStation 4 w nowej edycji limitowanej. Śliczne japońskie wydanie Valkyria Chronicles 4
898V

PlayStation 4 w nowej edycji limitowanej. Śliczne japońskie wydanie Valkyria Chronicles 4

Japończycy tradycyjnie już otrzymują najciekawsze edycje limitowane PlayStation 4. Tym razem Sony ujawnia świetnie prezentującą się wersję konsoli, związaną z nadciągającą premierą Valkyria Chronicles 4.

Sony ogłosiło, że wyda w Kraju Kwitnącej Wiśni standardowy model PlayStation 4 (CUH-2000) z laserowo wypalonym w o obudowie wizerunkiem czołgu głównego bohatera Claude'a z Valkyria Chronicles 4. Konsolę w takiej edycji limitowanej będzie można kupić w wersji z dyskiem twardym 500 GB i 1TB. Cena to odpowiednio 33480 jenów i 38480 jenów. Konsolę można już zamawiać w preorderze. Sprzęt trafi do graczy w dniu premiery Valkyria Chronicles 4 w Japonii, czyli 21 marca.

Dokładne informacje o systemie walki w Valkyria Chronicles 4

Niestety w pudełku gracze nie znajdą płyty z Valkyria Chronicles 4. Zamiast tego w pakiecie klienci dostaną ekskluzywny motyw do menu głównego PS4 oraz specjalne opakowanie.

Valkyria Chronicles 4 trafi na rynek europejski w 2018 r. Bandai Namco nie podało jeszcze niestety dokładnego terminu premiery. Grę w pierwszej kolejności otrzymają posiadacze XOne i PS4. Dopiero kilka miesięcy po premierze na tych konsolach na rynku ma się pojawić wersja na Nintendo Switch.

W Valkyria Chronicles 4 nastąpi kilka zmian gameplayowych w systemie walki (wprowadzona zostanie do akcji m.in. nowy typ jednostek). O nowościach na ten temat poczytacie więcej w poprzednim newsie. W naszej galerii znajdziecie też najnowsze screeny i grafiki, opublikowane w ostatnim wydaniu magazynu Famitsu.

Tagi: edycja limitowana playstation 4 ps4 sony valkyria chronicles Valkyria Chronicles 4