Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2017 19:30
Fade to Silence to wymagający survival przepełniony stworami. Gameplay intryguje
1428V

Fade to Silence to wymagający survival przepełniony stworami. Gameplay intryguje

Świat pogrążony mrozem oraz potworami wygląda coraz to lepiej. Fade to Silence może w przyszłym roku okazać się sporą niespodzianką, więc fani szkoły przetrwania powinni pamiętać o tej produkcji.

Black Forest Games nie męczyło graczy prezentacją gry na wiele miesięcy przed debiutem. Tytuł zobaczyliśmy 7 grudnia, a już po tygodniu zainteresowani zapoznali się z wersją dostępną w programie Wczesnego Dostępu. Dzisiaj możemy spojrzeć na zapis długiej rozgrywki.

Fade to Silence wyciekło przed samą prezentacją! Poznajcie zimowy survival od Black Forest Games

W Fade to Silence wcielimy się w Asha, który bierze na swoje barki losy sporej grupy ludzi. To on jest liderem i wyrusza na wyprawy w poszukiwaniu niezbędnych surowców w świecie przepełnionym tajemniczymi bestiami.

Najnowszy gameplay potwierdza, że w Fade to Silence nie będziemy się nudzić. Protagonista nie tylko musi zwracać uwagę na panujący klimat, ale na każdym kroku natrafia na potwory. Gra wciąż znajduje się w fazie produkcji, a autorzy zbierają opinie zwrotne od graczy i zamierzają dopracowywać propozycję przez kilka kolejnych miesięcy.

Trudno już teraz oceniać koncepcję, ale autorzy mają szansę zaoferować graczom mocny survival. Ten gatunek wciąż można w ciekawy sposób rozwijać, więc możemy mieć nadzieję, że w 2018 roku zagramy w kilka ciekawych i wymagających tytułów.

Fade to Silence trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, ale aktualnie THQ Nordic nie potwierdziło daty premiery.

Tagi: Black Forest Games Fade to Silence gameplay thq nordic

Nie przegap