Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 16:00
Black w EA Access! Gra ulepszona dla Xbox One X i nowe tytuły we Wstecznej Kompatybilności
3151V

Black w EA Access! Gra ulepszona dla Xbox One X i nowe tytuły we Wstecznej Kompatybilności

Microsoft nie zapomina o Wstecznej Kompatybilności i zarazem pomaga Elektronikom w EA Access. Dwie usługi rosną i jest to naprawdę dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów One i Xboksów One X.

Electronic Arts właśnie potwierdziło rozwinięcie EA Access. Firma zdecydowała się na ciekawy ruch, ponieważ pierwszy raz w historii do katalogu produkcji trafił produkt z… Pierwszego Xboksa. Nie musicie się jednak martwić o jakość tytułu.

Xbox Game Pass luty 2018. Mocne gry w ofercie Microsoftu

Black trafił na PlayStation 2 i Xboksa w 2006 roku, więc Microsoft zdecydował się odświeżyć tytuł. Gracze mogą liczyć na rozgrywkę w wyższej rozdzielczości oraz 16-krotnie większą liczbę pikseli na Xboksie One X. Amerykanie już wcześniej ulepszali tytuły z poprzedniej generacji i za każdym razem klienci mogli cieszyć się ze świetnych ulepszeń.

To nie koniec dobrych wieści dla posiadaczy amerykańskiej konsoli. Major Nelson potwierdził dodanie do Wstecznej Kompatybilności trzech gier:

  • Sniper Elite V2
  • Far Cry 2
  • Driver San Francisco

W tym wypadku standardowo – jeśli posiadacie płytkę, to bez problemu możecie cieszyć się historiami na aktualnej generacji. Microsoft pozwolił również wykorzystać wersje cyfrowe, które pobierzecie lub kupicie z Xbox Store.

Wspomniane pozycje to pierwsza propozycja Amerykanów we Wstecznej Kompatybilności w 2018 roku, jednak możecie mieć pewność, że to początek przyjemności – Microsoft zamierza stale dostarczać swoim klientom znane i cenione klasyki.

Piwo_HD, dzięki za info!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: