Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 15:11
PlayStation Plus w promocji. 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy
4009V

PlayStation Plus w promocji. 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy

Sony ponownie zachęca do subskrypcji PlayStation Plus. Gracze mogą nabyć 12 miesięczny abonament i korzystać z usługi przez następne 15 miesięcy. Poznajcie wszystkie szczegóły oferty.

Sony w ostatnich miesiącach bardzo często oferuje najróżniejsze promocje związane z PlayStation Plus. Jest to bez wątpienia dobra opcja dla graczy, którzy systematycznie korzystają z usługi i chcą zaoszczędzić odrobinę gotówki.

Kariera w PlayStation. Sony zachęca do pracy w firmie

Najnowsza oferta wygląda naprawdę interesująco – za 240 zł otrzymacie dostęp do PlayStation Plus na następne 15 miesięcy w tym miejscu dokonacie zakupu. Standardowo w tej cenie możecie korzystać z usługi przez 12 miesięcy, więc zyskujecie trzy miesiące za darmo. 

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 24 stycznia, godziny 11:00. Firma nie wspomina o ograniczeniach, więc prawdopodobnie z promocji mogą skorzystać wszyscy posiadacze PlayStation 4 – nie tylko gracze, którzy nie posiadają aktywnego PlayStation Plus.

Warto na pewno wspomnieć, że po aktywacji promocji zostanie włączona cykliczna subskrypcja, którą możecie jednak bez problemu wyłączyć – Sony wspomina o tym nawet w informacji produktu.

Ta subskrypcja jest płatną subskrypcją ciągłą i raz na rok z portfela będzie pobierana cykliczna opłata subskrypcyjna w wysokości 240,00 zł.

- Cykliczna opłata subskrypcyjna: 240,00 zł (o ewentualnej zmianie opłaty powiadomimy w wiadomości wysłanej na adres e-mail zarejestrowany na koncie)
- Częstotliwość rozliczeń: raz na rok
- Czas trwania subskrypcji: ciągła, do momentu anulowania

W każdej chwili można anulować subskrypcję, która wygaśnie wówczas z końcem danego roku. Zatrzyma to pobieranie kolejnych opłat subskrypcyjnych, ale nie spowoduje zwrotu już dokonanych płatności.

Tagi: