Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 19:27
Kariera w PlayStation. Sony zachęca do pracy w firmie
3222V

Kariera w PlayStation. Sony zachęca do pracy w firmie

Japońska korporacja postanowiła w bardzo otwarty sposób zaprosić fanów do pracy z PlayStation. Właśnie został opublikowany materiał wideo, który zachwala firmę i zachęca do dołączenia do wielkiego zespołu.

Macie dość szarej codzienności i chcecie coś zmienić? PlayStation zaprasza do pracy w 24 działach, w których w mniejszym lub większym stopniu otrzymacie możliwość rozwijania marki i kreowania nowych produkcji.

PlayStation 4 Pro w limitowanej edycji Monster Hunter World w całej Europie! Zobaczcie unboxing

Na bardzo ciekawy materiał zdecydowało się Sony. Kilku pracowników wspomina o rozwijaniu marki PlayStation i właśnie ten film ma zachęcić niezdecydowanych do wysłania CV, a następnie rozpoczęcie pracy w tej ogromnej korporacji.

Na specjalnej stronie znajdziecie mnóstwo ofert – PlayStation szuka ekonomistów, marketingowców, programistów, prawników, specjalistów sprzedaży, social ninjów, a nawet… Stażystów. Wszystkie propozycje znajdziecie w tym miejscu.

Oferty są głównie skierowane do mieszkańców Stanów Zjednoczonych, jednak może to będzie dobry pretekst do rozpoczęcia wielkiej przygody? Szczerze mówiąc ja nigdy nie zdecydowałbym się na taki ruch, ale pewnie mamy na portalu kilku wizjonerów, którzy mogą tak zaryzykować.

Źródło: YouTube.com

Tagi: