Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 20:47
Jim Ryan został wiceprezesem Sony Interactive Entertainment. Zmiany w strukturach Sony
824V

Jim Ryan został wiceprezesem Sony Interactive Entertainment. Zmiany w strukturach Sony

Japońska korporacja poinformowała o istotnych zmianach w swoich szeregach. Jim Ryan zmienił stanowisko i jego zadaniem będzie „dalsze przyspieszanie działalności” korporacji.

Jim Ryan pracuje dla PlayStation od 22 lat i od 2011 roku był szefem Sony Interactive Entertainment Europe, a jednocześnie od 2016 roku piastował stołek Kierownika ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu korporacji.

Kariera w PlayStation. Sony zachęca do pracy w firmie

Marka PlayStation w ostatnich latach świętuje sukces za sukcesem, więc władze Sony zdecydowały się nagrodzić Jima Ryana – to on został wiceprezesem Sony Interactive Entertainment, czyli głównego oddziału PlayStation!

To właśnie Ryan będzie teraz „drugą ręką” Johna Kodery, czyli nowego szefa PlayStation, który niedawno zastąpił na tym stanowisku Andrewa House’a. Mężczyźni mają wspólnymi siłami przyspieszać działalność marki PlayStation.

Nie możemy aktualnie przewidzieć, jak ta zmiana wpłynie na globalne PlayStation, jednak Kodera oraz Ryan powinni w niedługim czasie zaprezentować swój pomysł na gry oraz konsole od japońskiej korporacji.

Na tegorocznym E3 możemy być świadkami bardzo ciekawego wystąpienia.

Źródło: https://www.dualshockers.com/jim-ryan-named-sony-interactive-entertainments-deputy-president/

Tagi: