Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 15:54
PlayStation 4 Pro w limitowanej edycji Monster Hunter World w całej Europie!
1379V

PlayStation 4 Pro w limitowanej edycji Monster Hunter World w całej Europie! Zobaczcie unboxing

Kapitalna wiadomość dla wszystkich miłośników polowania na wielkie bestie, którzy wciąż czekali z przesiadką na „PROsiaka”. Sony właśnie potwierdziło wrzucenie limitowanych pudełek z Monster Hunter World na Stary Kontynent.

Sony na jednym z japońskich pokazów Monster Hunter World ujawniło specjalną wersję PlayStation 4 Pro. Urządzenie zostało upiększone specjalnym motywem, a w pudełku znalazł się również odpicowany kontroler.

Informacje dotyczące zestawu z Micromania

Japońska korporacja właśnie potwierdziła wrzucenie PlayStation 4 Pro w specjalnej wersji Monster Hunter World na teren Europy. Jest to świetna wiadomość dla graczy, którzy zamierzają polować na potwory na potężniejszym sprzęcie Sony.

Cena? Niestety, Sony nie podaje aktualnie szczegółów, ale już wkrótce do pierwszych sklepów zawitają zamówienia przedpremierowe, które pozwolą nabyć urządzenie. W pakiecie obok pięknej PlayStation 4 Pro, klienci otrzymają również czerwony kontroler oraz Monster Hunter World w pudełku. Klienci zgarną również kody na dodatki i dynamiczny motyw.

Nieoficjalnie mogę wspomnieć, że sprzęt powinien zostać wyceniony na około 1882 zł – już wcześniej informowaliśmy o ofercie sieci sklepów Micromania, która zdecydowała się przed czasem wrzucić zestaw do swojego katalogu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bundle pack Monster Hunter World playstation 4 pro sony