Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2018 11:20
Monster Hunter World. Piękna edycja limitowana z konsolą i grą w europejskim sklepie
3028V

Monster Hunter World. Piękna edycja limitowana z konsolą i grą w europejskim sklepie

Japończycy to mają dobrze. Co kilka tygodni do sklepów w Kraju Kwitnącej Wiśni wbijają kolejne piękne edycje limitowane PlayStation 4, które niestety często omijają rynki zachodnie. Na szczęście inaczej będzie z efektowną edycją "Rathalos", związaną z Monster Hunter World.

Sieć sklepów Micromania ogłosiła, że we Francji będzie dostępna w sprzedaży "Edycja Rathalos", czyli pakiet, w którym znajdziemy limitowaną edycję PlayStation 4, pad w specjalnym schemacie kolorystycznym oraz oczywiście grę Monster Hunter World w wersji na PS4. Taki zestaw wyceniono na 450 euro.

Recenzja Monster Hunter World

Co ciekawe - gracze będą musieli zapłacić tylko 99 euro, w przypadku gdy zdecydują się zdać do sklepu Micromania swój egzemplarz Xbox One X. W przypadku zdania używanego modelu PlayStation 4 Pro cena wyniesie 150 euro. Poniżej grafika przedstawiająca ceny w przypadku zamian na inne konsole.

Niestety w tym momencie brakuje informacji o wydaniu rzeczonej limitowanej edycji w innych krajach Europy.

Wiadomo, że DualShock 4 w edycji limitowanej, którą możecie zobaczyć w naszej galerii, ma być sprzedawany oddzielnie na rynku japońskim, więc jest szansa, że osoby zainteresowane będą mogły dorwać się do tego świetnie wyglądającego kontrolera, nawet jeśli nie chcą kupować całego pakietu.

Pakiet będzie dostępny w sprzedaży od 26 stycznia na PS4, XOne, czyli w dniu premiery Monster Hunter World. Wersja na PC trafi na rynek dopiero na jesieni 2018 r.


Źródło: http://www.micromania.fr/tradein-playstation

Tagi: Capcom edycja limitowana limitka Monster Hunter World ps4 xone