Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 15:22
Scribblenauts Showdown oficjalnie! Mamy zwiastun i datę premiery
471V

Scribblenauts Showdown oficjalnie! Mamy zwiastun i datę premiery

Warner Bros. właśnie potwierdziło ubiegłoroczny przeciek. Scribblenauts Showdown nadciąga i produkcja już wkrótce zadebiutuje na trzech platformach. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

Scribblenauts Showdown to kolejna odsłona cenionej serii, która dotychczas była dostępna głównie na konsolach Nintendo oraz urządzeniach mobilnych. Warner Bros. postanowił zwiększyć grono odbiorców i z tego powodu najnowsza część trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Plotka dotycząca Scribblenauts Showdown

Wydawca właśnie wrzucił zwiastun oraz potwierdził datę premiery. Scribblenauts Showdown wskoczy na trzy platformy jednocześnie 9 marca i zainteresowani gracze mogą liczyć na wielką zabawę ze znajomymi.

Tytuł zaoferuje tryb sieciowy dla dwóch graczy składający się z 25-mini gier oraz strategiczną rozgrywkę dla czterech zawodników opartą na kartach. Przedsmak zabawy został pokazany na poniższym zwiastunie.

Scribblenauts Showdown będzie zawierać również typowy dla serii tryb przygody, w którym bohater będzie wykonywał misje za pomocą kombinacji słów, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy materiału prezentującego ten wariant zabawy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: scribblenauts showdown trailer zapowiedź zwiastun