Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2017 19:33
Scribblenauts Showdown zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Prezentacja na TGA?
521V

Scribblenauts Showdown zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Prezentacja na TGA?

Tajwańczycy opublikowali informację przed czasem i zdradzili powstawanie nowej odsłony serii Scribblenauts. Gra z podtytułem Showdown zmierza na trzy konsole i zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

Scribblenauts Showdown to najnowsza produkcja cenionej gry logicznej przygotowanej przez 5th Cell. Pierwsza część serii zadebiutowała w 2009 roku na konsoli Nintendo DS. Następne twórcy przygotowali jeszcze cztery produkcje, które debiutowały wyłącznie na urządzeniach mobilnych oraz Nintendo 3DS-ie

Portal powróci jeszcze w 2017 roku! Poznajcie Bridge Constructor Portal

Wiele na to wskazuje, że gra zostanie ujawniona już dzisiaj w nocy. Podczas The Game Awards będziemy świadkami kilku głośnych prezentacji i jestem pewien, że wielu naszych czytelników z przyjemnością zapozna się z Scribblenauts Showdown.

Tytuł został ujawniony przez The Taiwan Game Software Rating Information, czyli tajwański odpowiednik PEGI. Specjaliści wspominają o wersji na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha.

W informacji pojawiają się również konkrety dotyczące deweloperów (5th Cell) oraz wydawcy (Warner Bros. Interactive Entertainment), więc możemy powiedzieć, że wszystko „pozostało w rodzinie”, ponieważ już podczas poprzednich odsłon mogliśmy zobaczyć współpracę obu firm.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów tytułów logicznych, ponieważ zdaniem wielu graczy seria Scribblenauts prezentuje bardzo wysoki poziom.

Scribblenauts Showdown

Źródło: http://nintendoeverything.com/scribblenauts-showdown-seemingly-leaked-coming-to-switch/

Tagi: 5th cell Nintendo Switch PlayStation 4 scribblenauts showdown the game awards Warner Bros. Xbox One