Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 21:00
AO Tennis. Gameplay prezentuje „najbardziej rozbudowany” tenis w historii
1364V

AO Tennis. Gameplay prezentuje „najbardziej rozbudowany” tenis w historii

W nocy odbyły się pierwsze mecze w tegorocznym Australian Open, więc twórcy AO Tennis zdecydowali się ujawnić materiał prezentujący rozgrywkę. Studio pokazuje pierwszy mecz na kilka godzin przed premierą.

AO Tennis zostało ujawnione w ubiegłym roku, ale trudno tutaj mówić o wielkiej kampanii marketingowej. Autorzy wspomnieli o powstaniu gry i potwierdzili datę premiery, jednak jutro odbędzie się debiut tytułu wyłącznie w Australii.

Pierwsze informacje o AO Tennis

To bardzo niecodzienny ruch, który tak naprawdę trudno wytłumaczyć – rozumiem ideę promocji Australian Open, jednak ten wielki turniej jest obserwowany przez widzów z całego świata, więc dlaczego nie zaoferować wszystkim zabawy w AO Tennis?

Do niedawna myślałem, że projekt przepadł, a autorzy zdecydują się na opóźnienie debiutu, ale jak widać Big Ant Studios ujawniło świeżutki gameplay, który jest jednocześnie pierwszą prezentacją pozycji w ruchu.

Produkcja wygląda bardzo… Poprawnie. Podczas filmu zobaczycie w akcji Rafaela Nadala, który mierzy się z Kevinem Andersonem – warto wspomnieć, że ten pierwszy jest twarzą gry i autorzy we współpracy z Hiszpanem dopracowywali ruchy tenisistów.

Craig Tiley, dyrektor Australian Open, zapowiedział w ubiegłym roku, że to „najbardziej autentyczna gra wideo traktująca o tenisie w historii”.

Tagi: