SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 16:34
South Park: The Fractured But Whole może trafić na Nintendo Switch. Znamy nawet datę premiery i cenę
631V

South Park: The Fractured But Whole może trafić na Nintendo Switch. Znamy nawet datę premiery i cenę

Nintendo Switch to kusząca platforma, którą chętnie wspierają deweloperzy z całego świata. Ubisoft już wcześniej potwierdził chęć przenoszenia swoich tytułów na sprzęt Japończyków, a najnowszą, przerzuconą grą będzie podobno South Park: The Fractured But Whole.

Francuska korporacja może szykować się do ciekawego ogłoszenia. Twórcy mają przenosić South Park: The Fractured But Whole, które już wkrótce zawita na Nintendo Switch. Możemy nawet przypuszczać, że to nie jedyna gra w tym świecie zmierzająca na nową platformę Nintendo.

South Park: The Fractured But Whole - recenzja gry

South Park: The Fractured But Whole to jedna ze sporych przyjemności ubiegłego roku. Ubisoft zaprezentował zabawną przygodę, która została oblana atmosferą ze świata South Park – gra w zależności od wersji zgarnęła noty na poziomie 79-84%.

Dotychczas Ubisoft nie informował o kreowaniu kolejnej wersji, ale zdaniem przedstawicieli sklepu Sanity, 13 marca odbędzie się premiera South Park: The Fractured But Whole w wersji na Nintendo Switch. Australijczycy są nawet zdania, że gra będzie dostępna w standardowej cenie – około 230 zł.

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość, ale Ubisoft może szykować się do konkretnej zapowiedzi – w końcu premiera ma odbyć się już za dwa miesiące, a po drodze Japończycy nie powinni zorganizować kolejnego Nintendo Directa.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2018/01/south_park_fractured_but_whole_coming_to_switch_on_13th_march_says_aussie_retail_listing

Tagi: