Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 16:06
Xbox Live Gold w promocji. Microsoft rozdaje 3 miesiące abonamentu przy zakupie subskrypcji
4727V

Xbox Live Gold w promocji. Microsoft rozdaje 3 miesiące abonamentu przy zakupie subskrypcji

Amerykańska korporacja zamierza w pełni wykorzystać zainteresowanie PlayerUnknown's Battlegrounds. Firma przygotowała specjalny spot, a jednocześnie zachęca do abonamentu Xbox Live Gold za pomocą nowej promocji.

PlayerUnknown's Battlegrounds to zapewne jedna z najbardziej popularnych produkcji na Xbox Live. Microsoft do niedawna dorzucał produkcję do Xboksa One X, a teraz promuje tytuł w reklamie, która ma zachęcić do sięgania po abonament Xbox Live Gold.

PlayerUnknown's Battlegrounds ponownie ulepszony na Xbox One. Twórcy poprawiają grę i słuchają opinii fanów

Xbox Live Gold jest niezbędne do sieciowej gry na Xboksie One i Xboksie 360, a jednocześnie klienci systematycznie otrzymują produkcje w ramach abonamentu oraz mogą korzystać z najróżniejszych zniżek.

Microsoft często przygotowuje najróżniejsze produkcje związane z Xbox Live Gold, a dzięki najnowszej otrzymacie za darmo 3 miesięczny abonament. Jak załapać się na ofertę? Wystarczy nabyć Xbox Live Gold na 3-miesiące w wybranych sklepach: MediaExpert i EuroRTVAgd. W konsekwencji za 79 zł otrzymacie abonament na 6 miesięcy.

Promocja trwa do 30 stycznia i zainteresowani mogą spojrzeć na poniższy zwiastun. Amerykanie wykorzystują do promocji PlayerUnknown's Battlegrounds i w sumie trudno się dziwić – gra ponownie została ulepszona i coraz lepiej działa na konsolach Microsoftu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: