Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 14:34
PlayerUnknown's Battlegrounds ponownie ulepszony na Xbox One. Twórcy poprawiają grę i słuchają opinii fanów
616V

PlayerUnknown's Battlegrounds ponownie ulepszony na Xbox One. Twórcy poprawiają grę i słuchają opinii fanów

Bluehole Studios nie zawodzi. Na pierwszą miesięcznice PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One gracze pobrali piątą aktualizację, która ponownie znacząco poprawia i ulepsza grę. Twórcy biorą sobie do serca opinie graczy.

PlayerUnknown's Battlegrounds działa coraz to lepiej na Xboksa One. Gracze zachwalają deweloperów, którzy nie tracą czasu i eliminują największe niedogodności wersji na konsolę Microsoftu.

PlayerUnknown's Battlegrounds ze świetnym wynikiem na Xbox One

Bluehole Studios nie przestaje pozytywnie zaskakiwać. W weekend została opublikowana piąta aktualizacja, która zajęła się między innymi optymalizacją produkcji oraz poprawiła działanie serwerów podczas etapu spadochronowego.

Twórcy zdecydowali się usunąć pistolety z szybkiego wybierania, które znajduje się pod przyciskiem Y – teraz giwery trafiły pod górnym klawiszem d-pada. Gracze mogą również skorzystać z alternatywnego sterowania, które zmienia działanie LT/LB, a dodatkowo twórcy nie zapomnieli o usunięciu błędów.

 To kolejny ważny i potrzebny patch. PlayerUnknown's Battlegrounds działa już na Xboksie One coraz lepiej, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek pozytywnych informacji. Deweloperzy w ubiegłym tygodniu świętowali 3 miliony sprzedanych egzemplarzy na konsolę Microsoftu, a nie możemy zapomnieć, że tytuł wciąż znajduje się w programie Xbox Game Preview.

Źródło: https://forums.playbattlegrounds.com/topic/164767-xbox-game-preview-patch-notes-5/

Tagi: