Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 21:34
PlayerUnknown's Battlegrounds ze świetnym wynikiem na Xbox One. Microsoft świętuje
843V

PlayerUnknown's Battlegrounds ze świetnym wynikiem na Xbox One. Microsoft świętuje

Amerykańska korporacja podała właśnie najnowsze wyniki PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One. Tytuł cieszy się genialnym zainteresowaniem,  a deweloperzy zapowiadają kolejne prace nad ulepszeniem produkcji.

PlayerUnknown's Battlegrounds trafiło na Xboksa One dokładnie 12 grudnia. Tytuł znajduje się w programie Wczesnego Dostępu i na początku gra borykała się z problemami, jednak autorzy wciąż ulepszają i naprawiają propozycję.

Playerunknown's Battlegrounds – (prawie)recenzja największego przeboju 2017 roku

Microsoft właśnie potwierdził najnowsze wyniki PlayerUnknown's Battlegrounds. Tytuł w wersji na Xboksa One nabyło już ponad 3 miliony graczy! To fantastyczny rezultat, ponieważ gra trafiła do Xbox Game Preview w ubiegłym miesiącu.

Autorzy w tym czasie przygotowali cztery aktualizacje i zamierzają wciąż pracować nad poprawieniem gry. Jeszcze w tym miesiącu na nasze dyski zawita kolejny patch, który zajmie się usprawnieniem płynności oraz poprawi doczytywanie się tekstur.

PlayerUnknown's Battlegrounds to ogromny sukces – według aktualnych danych w przeciągu ostatnich 24 godzin na Steam po serwerach biegało ponad 2,5 mln graczy, a grę nabyło już ponad 27 mln zainteresowanych na platformie Valve.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: