Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.01.2018 15:18
Yoshi na Nintendo Switch może ukazać się już w te wakacje
1024V

Yoshi na Nintendo Switch może ukazać się już w te wakacje

Nintendo szykuje na ten rok prawdziwą grową ofensywę, dzięki której posiadacze Switcha poczują, że zdecydowanie warto było kupić ten sprzęt! Wśród nadchodzących na ten rok hiciorów jest również Yoshi.

Od kiedy Yoshi stał się bohaterem swoich samodzielnych gier, zaskarbił sobie miłość milionów graczy. Kluczem do ich serca okazała się być urocza osobowość małego bohatera i urocze przygody, które mogli z nim przeżyć.

10 najbardziej wyczekiwanych gier 2018 roku

Siła tej marki stała się na tyle duża, że sam nawet znam osoby, które wstrzymują się z kupnem Switcha wyłącznie dla Yoshiego, więc można śmiało powiedzieć, że to kolejny ważny heros w drużynie Big N.

Niestety od słodkiego zwiastuna pokazanego na E3 2017, nadal nie wiemy nic o papierowym Yoshi na Nintendo Switch. Ostatnio włoski Amazon ujawnił (po czym oczywiście cofnął swój błąd), że następna gra z zielonym milusińskim trafi na konsolkę Japończyków już w czerwcu tego roku.

Oczywiście na ewentualne potwierdzenie musimy poczekać do dużego Directa, którego pewnie Nintendo puści w przyszłym tygodniu.

Yoshi for Nintendo Switch - Official Game Trailer - Nintendo E3 2017

Tagi: nintendo switch yoshi yoshi switch