Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.01.2018 13:57
The Continental. Nadchodzi serial osadzony w świecie Johna Wicka
2115V

The Continental. Nadchodzi serial osadzony w świecie Johna Wicka

John Wick zyskał sobie ostatnio miano jednego z najciekawszych filmów akcji, który to ponownie dał szansę zabłysnąć świetnemu aktorowi, jakim jest Keanu Reeves. Teraz włodarze marki chcą rozwinąć uniwersum o dodatkową produkcję.

Telewizja Starz postanowiła ruszyć z serialem opartym na uniwersum Johna Wicka, lecz dzieło nie będzie dotyczyło bezpośrednio jego, a pewnego hotelu.

Najciekawsze premiery filmów w 2018 roku

Jeśli oglądaliście filmy wiecie, że dosyć ważnym miejscem jest hotel dla płatnych morderców pod nazwą The Continental i to właśnie on będzie motywem przewodnim szykowanej serii telewizyjnej. Na razie nie wiemy o produkcji zbyt wiele poza tym, że ma być jak kinowe odpowiedniki - połączy intensywną akcję ze specyficznym humorem.

Ten serial jest czymś, czego w telewizji jeszcze nie było! The Continental pokaże nam niesamowite sceny walk i intensywne strzelaniny pomiędzy zawodowymi zabójcami, których fani oczekują zobaczyć w świecie Johna Wicka. Wprowadzimy także świeże, mroczne i ciekawe postacie, które zamieszkują "świat podziemia".

Jak widać po słowach szefa stacji Starz, szykuje się nam coś naprawdę epickiego. Oczywiście sam Keanu Reeves wystąpi gościnnie w tej produkcji.

Źródło: http://uproxx.com/movies/john-wick-tv-series-starz/

Tagi: