Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 16:01
Beta Dissidia Final Fantasy NT wystartowała. Wypróbujcie bijatykę i zerknijcie na zwiastun
484V

Beta Dissidia Final Fantasy NT wystartowała. Wypróbujcie bijatykę i zerknijcie na zwiastun

Jeśli nie macie głębszych planów na zbliżający się weekend, to na pewno warto rozważyć propozycję Square Enix. Firma zaprasza do testów Dissidia Final Fantasy NT, które pozwolą zdecydować, czy warto sięgać po bijatykę Team Ninja.

Początek roku to z pozoru spokojny okres dla deweloperów, ale na pewno nie dla Square Enix oraz Bandai Namco. Japońskie korporacje zdecydowały się zaprezentować klientom dwie bijatyki, które wspólnie debiutują pod koniec miesiąca.

W Dissidia Final Fantasy NT gramy od jutra, więc Square Enix uczy podstaw rozgrywki

Sytuacja na pewno nie jest łatwa dla wydawców, którzy muszą walczyć o portfele klientów i z tego powodu Square Enix zdecydowało się na otwarte testy. Zmagania rozpoczynają się dzisiaj, a wszyscy zainteresowani pobiorą stosowne pliki z PlayStation Store – przygotujcie 18GB wolnego miejsca na dyskach.

Już wczoraj Japończycy zaprezentowali dokładne poradniki tłumaczące zasady rozgrywki, a dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny zwiastun – firma pokazuje dokładną zawartość bety.

Należy na pewno zaznaczyć, że testy są otwarte dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 – wcześniej nie musieliście wyrazić chęci uczestnictwa w zabawie, a w dodatku Square Enix nie wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Tagi: Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Sony Square Enix