Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 20:01
W Dissidia Final Fantasy NT gramy od jutra, więc Square Enix uczy podstaw rozgrywki
490V

W Dissidia Final Fantasy NT gramy od jutra, więc Square Enix uczy podstaw rozgrywki

Square Enix chce mieć pewność, że gracze będą gotowi na walkę w Dissidia Final Fantasy NT, więc z okazji nadciągających testów, firma opublikowała materiały uczące podstaw rozgrywki. Filmy warto zobaczyć przed pobraniem bety.

Dissidia Final Fantasy NT to najnowsza produkcja Square Enix w cenionym uniwersum. Japończycy tym razem zdecydowali się na dynamiczną bijatykę, która może osiągnąć spory sukces na PlayStation 4.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age nie tylko na PS4. Sony traci exclusive’a – wersja na PC z ulepszeniami

Twórcy zdają sobie sprawę, że przygotowany system walki jest dość specyficzny, więc z tego powodu opublikowano trzy materiały. Filmy nauczą Was podstaw atakowania, zbierania punktów, przyzywania summonów, czy też wyjaśnią założenia klas postaci.

Zmagania w Dissidia Final Fantasy NT są dość nietypowe, więc przed rozegraniem pierwszego meczu warto poświęcić kilka minut i dokładnie zapoznać się z materiałami – pozwoli to zainteresowanym zrozumieć przygotowane systemy.

Dissidia Final Fantasy NT trafi na rynek 30 stycznia, jednak już jutro rozpocznie się otwarta beta. W dniach 12-21 stycznia wszyscy posiadacze PlayStation 4 otrzymają możliwość sprawdzenia bijatyki wykreowanej przez Team Ninja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Square Enix Team Ninja