Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.01.2018 12:01
Dark Souls Remastered. Bandai Namco ujawnia cenę i robi zamieszanie w temacie rabatu
4456V

Dark Souls Remastered. Bandai Namco ujawnia cenę i robi zamieszanie w temacie rabatu

Jednym z ważniejszych newsów wczorajszego dnia była zapowiedź Dark Souls Remastered. Niestety ogłoszeniu Bandai Namco nie towarzyszyła cena, co spowodowało, że niektórzy gracze zarzucali wydawcy chęć szybkiego wzbogacenia się na "odgrzewanym kotlecie".

Już wiemy, że Bandai Namco nie będzie nas w tym przypadku kasować, jak za nowości AAA. W Sieci Amazon i na oficjalnej stronie Bandai Namco pojawiły się już oferty preorderów dla Dark Souls Remastered. Okazuje się, że gra kosztuje 40 dolarów - dotyczy to zarówno wersji na PC jak i konsolowych wydań.

Dark Souls Remastered już oficjalnie

W przypadku wersji na PC mamy do czynienia jednak z dosyć ciekawą sytuacją. Na oficjalnej stronie Bandai Namco przez kilkadziesiąt minut widniała informacja, że posiadacze pecetowej edycji Prepare to Die otrzymają 50% zniżki przy zakupie Dark Souls Remastered na Steam. Wydawca szybko jednak usunął ten wpis. Jeden z graczy wykonał w porę zrzut ekranu, który potwierdza pierwotne zamiary Bandai Namco.

Możliwe, że wydawca czeka po prostu na pojawienie się oferty na Dark Souls Remastered w Steam. Bandai Namco już kilka razy wcześniej proponowało podobne rabaty dla posiadaczy PC dokonujących zakupów na Steam, więc można być raczej spokojnym, że taki upust pojawi się też w tym przypadku.

Dark Souls Remastered trafi na rynek 25 maja na PC, PS4, Switch oraz Xbox One. 

Źródło: Bandai Namco/Amazon

Tagi: