Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 18:43
Final Fantasy XII: The Zodiac Age nie tylko na PS4. Sony traci exclusive’a – wersja na PC z ulepszeniami
1442V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age nie tylko na PS4. Sony traci exclusive’a – wersja na PC z ulepszeniami

Sony straciło właśnie kolejną, ekskluzywną produkcję z katalogu PlayStation 4. Final Fantasy XII: The Zodiac Age trafi już wkrótce na komputery osobiste i sympatycy „blachy” mogą nawet nabyć piękną edycję kolekcjonerską. 

Final Fantasy XII: The Zodiac Age trafiło na PlayStation 4 w lipcu ubiegłego roku. Tytuł to odświeżona wersja produkcji z PlayStation 2, która zadebiutowała na rynku w 2006 roku. Twórcy zdecydowali się zaoferować Europejczykom wydanie International Zodiac Job System, które wcześniej nie zostało udostępnione na Zachodzie.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - recenzja gry

Square Enix z przyjemnością wrzuca na komputery osobiste kolejne produkcje i najnowszym nabytkiem Steam jest właśnie Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Tytuł zadebiutuje na platformie Valve dokładnie 1 lutego i otrzyma kilka przyjemnych usprawnień.

Gracze zapoznają się z wydarzeniami w 60 klatkach na sekundę, gra otrzyma wsparcie dla monitorów 21:9 (podłączymy maksymalnie 3 monitory – 48:9), twórcy stworzyli dwa nowe tryby (New Game Plus i New Game Minus), a nawet autorzy nie zapomnieli o muzyce (włączymy jeden z trzech soundtracków – oryginalny, odświeżony przez orkiestrę, stworzony dla The Zodiac Age) i wsparciu kontrolerów. Studio stworzyło również „zmaksymalizowane Punkty Licencyjne i Gile” – funkcja zapewni graczom maksymalną liczbę Punktów Licencyjnych I Gili z ekranu konfiguracji.

Najwięksi fani uniwersum mogą nawet nabyć kolekcjonerkę, którą Roger miał okazję prezentować naszej społeczności w ubiegłym roku. Tytuł będzie dostępny przez pierwszy tydzień od premiery z 20% zniżką.

W galerii znajdziecie screeny prezentujące wersję na PC.

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age pc Square Enix steam

Nie przegap