Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 18:05
Assassin’s Creed Rogue oficjalnie na PlayStation 4, Xbox One i PC! Mamy zwiastun i datę premiery
2752V

Assassin’s Creed Rogue oficjalnie na PlayStation 4 i Xbox One! Mamy zwiastun i datę premiery

Ubisoft w końcu zaprezentował odświeżone wydanie Assassin’s Creed Rogue. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One. Na dobry początek zobaczcie przyjemny zwiastun.

Plotki, ploteczki i mamy. Assassin’s Creed Rogue zmierza na aktualną generację. Ubisoft zdecydował się odświeżyć produkcję, która trafiła na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste w listopadzie 2014 roku.

Far Cry 5 ze specjalną figurką. Francuzi prezentują ojca sekty

20 marca odbędzie się premiera kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed na PlayStation 4 i Xboksa One. Ubisoft zdecydował się wrzucić Assassin’s Creed Rogue, które w swoim czasie zebrało oceny na poziomie 72-74%.

Ubisoft zdecydował się na dopieszczenie produkcji i posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xboksów One X otrzymają możliwość poznania wydarzeń w rozdzielczości 4K. Twórcy zadbali o poprawienie cieniowania, ulepszyli renderowanie środowiska, a nawet dodali efekty wizualne.

Nowa wersja gry posiada również wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia – w tym misje  The Armor of Sir Gunn oraz The Siege of Fort de Sable. Gracze wskoczą w kolejne stroje, skorzystają z potężnych broni, a nawet znajdą strój Bayka z Assassin’s Creed: Origins.

W opublikowanej informacji nie znalazły się szczegóły dotyczące ulepszeń związanych z rozgrywką.  

Tagi: