Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 16:04
Far Cry 5 ze specjalną figurką. Francuzi prezentują ojca sekty
1697V

Far Cry 5 ze specjalną figurką. Francuzi prezentują ojca sekty

Ubisoft zdecydował się na oficjalną prezentację figurki, która powinna zainteresować fanów Far Cry. Gracze w tym wypadku otrzymają możliwość postawienia na półkach Josepha Seeda.

27 marca 2018 roku odbędzie się oficjalna premiera Far Cry 5. Tytuł miał trafić do graczy miesiąc wcześniej, jednak autorzy pod koniec ubiegłego roku poinformowali, że potrzebują czasu na doszlifowanie opowieści.

Poradnik do Far Cry 5

W nadchodzącej przygodzie trafimy do malowniczej Montany, ale w trakcie tej opowieści nie będziemy cieszyć się drzewkami, strumyczkami i najróżniejszymi zwierzakami. W tym miejscu osiedliła się sekta Josepha Seeda.

To właśnie ten mężczyzna jest uważany za „Ojca” Projektu Brama Edenu, a sympatycy uniwersum otrzymają możliwość upiększenia swoich pokoi za pomocą ciekawej figurki. Facet prezentuje się w swojej „charakterystycznej pozie” i ma elementy ruchome (broń trzymana w dłoni oraz berło u podstawy).

Gadżet mierzy 32 cm wysokości i został stworzony z PVC. Paczki trafią do klientów już 22 marca, a zainteresowani muszą przygotować około 250 zł.

W Far Cry 5 każdy gracz otrzyma możliwość stworzenia własnego bohatera, więc prawdopodobnie właśnie z tego powodu Francuzi zdecydowali się zaoferować figurkę antagonisty. Znajdą się chętni?

Far Cry 5 figurka

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: far cry 5 figurka Ubisoft