Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 16:33
Producent Monster HunterWorld nie jest zainteresowany lootboxami. Jego zdaniem ten pomysł nie ma sensu
505V

Producent Monster HunterWorld nie jest zainteresowany lootboxami. Jego zdaniem ten pomysł nie ma sensu

Nie musicie się obawiać o pojawienie się tajemniczych i psujących przyjemność z rozgrywki skrzynek w Monster Hunter World. Producent tytułu w bardzo wymownych słowach skomentował sytuację lootboxów.

Od początku roku temat lootboxów ucichł, ale możemy mieć pewność, że w przyszłości pojawią się gry z agresywnymi skrzynkami. Na szczęście jednym z takich tytułów nie będzie Monster Hunter World. Capcom nie zamierza niszczyć rozgrywki.

Monster Hunter World nie nadwyręży naszych dysków twardych. Małe rozmiary gry na PS4 i XOne

Monster Hunter World jest jedną z najważniejszych premier pierwszych miesięcy 2018 roku. Capcom doskonale zdaje sobie sprawę z siły swojej marki, która ma zostać wprowadzona w odpowiedni sposób do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. To pierwsza część z serii, która trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Ryozo Tsujimoto zdecydował się wypowiedzieć na temat skrzynek, które mogłyby trafić do Monster Hunter World. Słowa producenta powinny ucieszyć wielu naszych czytelników – jego zdaniem system płatnych ułatwień nie ma najmniejszego sensu, bo zadaniem jego zespołu było stworzenie satysfakcjonującego doświadczenia.

Gracze w Monster Hunter World mają męczyć się z pokonaniem kolejnych bestii, ale gdy nadejdzie moment zwycięstwa, to poczują ogromną radość. Gdyby deweloperzy umożliwili kupienie skrzynki z mocniejszą bronią, która pozwoliłaby zabić bestię bez problemów, to produkcja straciłaby swój najważniejszy element.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/monster-hunter-world-producer-isnt-very-keen-on-loot-boxes

Tagi: