Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.01.2018 10:04
Summer Lesson: 3 in 1. Bandai Namco wrzuca trzy dziewczyny do pudełka
759V

Summer Lesson: 3 in 1. Bandai Namco wrzuca trzy dziewczyny do pudełka

Summer Lesson dorobiło się już trzech oddzielnych cyfrowych wydań - w każdym znajdziemy inną uczennicę czekającą na korepetycje. Bandai Namco postanowiło ułatwić graczom zakupy, wrzucając rzeczoną zawartość do jednego pudełka.

Bandai Namco zapowiedziało fizyczne wydanie trzech pakietów zawartości związanych z Summer Lesson, które jest cały czas bestsellerem w kategorii gier VR na rynku japońskim. Okazuje się, że potomkowie samurajów kupią już w lutym pudełkowe wydanie tego tytułu z Hikari Miyamoto Seven Days Room, Alison Snow Garden of Seven Days oraz Chisato Shinjo Seven Day Etude. Gra dorobiła się podtytułu: Summer Lesson: 3 in 1.

Nowa uczennica czeka na korepetycje w Summer Lesson

Niestety premiera, która ma odbyć się 22 lutego, ponownie ogranicza się do Kraju Kwitnącej Wiśni. Pierwsze wydanie Summer Lesson (z Hikari Miyamoto) pojawiło również w wersji azjatyckiej, wyposażonej w angielskie napisy, ale kolejne wydania gry nie doczekały się jeszcze translacji, co oczywiście stawia pod znakiem zapytania wydanie Summer Lesson: 3 in 1 na innych rynkach.

Poniżej znajdziecie zwiastun kompletnego wydania Summer Lesson: 3 in 1. Gra wymaga do odpalenia PlayStation VR.

Tagi: Bandai Namco playstation vr PS VR Summer Lesson vr