Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.10.2017 10:36
Summer Lesson z nowym zwiastunem. Kolejna uczennica czeka na korepetycje
631V

Summer Lesson z nowym zwiastunem. Kolejna uczennica czeka na korepetycje

Bandai Namco znalazło sobie nową żyłę złotą. Jest nią Summer Lesson, najpopularniejsza gra dla PlaStation VR w Japonii. Wydawca świetnie zarabia na kolejnych cyfrowych dodatkach, które kosztują zaskakująco dużo.

Bandai Namco opublikowało dzisiaj zwiastun dla Summer Lesson: Chisato Shinjo Seven Days Etude, czyli nowego rozszerzenia popularnej w Azji gry dla PlayStation VR.

Wyjątkowo droga randka w Summer Lesson

Niestety cena DLC do Summer Lesson, które trafiło dzisiaj do japońskiego PlayStation Store, jest słona. Za ostatni dodatek, wprowadzający blondynkę z USA, trzeba było zapłacić 3000 jenów (czyli prawie połowę sumki, którą trzeba dać za konsolową nowość AAA w Japonii) i z taką sytuacją mamy do czynienia również teraz. Za 3000 jenów dostajemy jednak tylko podstawową wersję DLC. Znacznie więcej, bo aż 8300 jenów, zapłacimy za wersję Deluxe, z 4 dodatkowymi scenami i bonusowymi kostiumami dla Chisato.

Cóż, drogo wychodzą te spotkania z wirtualnymi dziewczynami w Summer Lesson. Może lepiej jednak przejść się do kina z prawdziwą koleżanką?

 

Tagi: humor playstation vr Summer Lesson vr

Nie przegap