Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 21:00
God of War. Data premiery zostanie ujawniona wkrótce - premiera w marcu wciąż możliwa
1350V

God of War. Data premiery zostanie ujawniona wkrótce - premiera w marcu wciąż możliwa

Santa Monica Studio wciąż nie potwierdziło daty premiery God of War, ale zdaniem Japończyków już wkrótce otrzymamy konkretne informacje. Wielka opowieść ma zadebiutować na rynku w pierwszych miesiącach 2018 roku.

Dla wielu graczy God of War jest najważniejszą grą następnych 12 miesięcy. Wciąż czekamy na ostateczne informacje o dacie premiery i wiele na to wskazuje, że już wkrótce otrzymamy szczegóły.

Poradnik do God of War

Chris Ashimine to producent w Sony Interactive Entertainment Japan and Asia – mężczyzna jest aktualnie odpowiedzialny za japońską lokalizację God of War i właśnie z powodu tej produkcji spotkał się z dziennikarzem Weekly Famitsu.

Japończyk zapowiedział dobrą lokalizację, a jednocześnie wspomniał, że już wkrótce zostanie ogłoszona data premiery. Temat debiutu jednocześnie podjął Tidux.

Znany informator zaprzyjaźniony z Sony wspomniał o pierwszej odsłonie serii – datę premiery God of War poznaliśmy 28 stycznia, a tytuł trafił na półki sklepowe 16 marca. Bez najmniejszego problemu gra osiągnęła 1,6 mln sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu od debiutu.

Tidux zdecydował się na wypowiedź nie bez przyczyny – w ostatnich dniach pojawiają się sygnały, według których  Santa Monica Studio nie jest gotowe na wrzucenie przygody w pierwszych miesiącach 2018 roku i według plotek premiera zostanie opóźniona. Szczerze wątpię w taką sytuację, ponieważ twórcy rozpoczęli już stosowną kampanię marketingową.

Tagi: