Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 18:32
Nintendo Direct nadciąga. GameStop opublikował wiadomość przed czasem
1472V

Nintendo Direct nadciąga. GameStop opublikował wiadomość przed czasem

Japończycy nie mają szczęścia. Kolejna firma wspomniała o nadciągającej imprezie, na której mamy poznać nowe produkcje. Na wydarzeniu zobaczymy nowe produkcje na Nintendo Switcha.

Na początku miesiąca informowałem naszych czytelników o nadciągającym Nintendo Direct. Impreza wciąż nie została zapowiedziana, jednak możemy mieć pewność, że wydarzenie się odbędzie. GameStop odliczał nawet do show.

Nintendo szykuje zapowiedź 15 gier na Nintendo Switch. Impreza jeszcze w styczniu?

Zacznijmy od podstaw – GameStop to ogromna korporacja zajmująca się sprzedażą gier wideo w Stanach Zjednoczonych. Firma może pochwalić się świetną ekipą odpowiedzialną za Social Media, która w sympatyczny sposób zapowiada najróżniejsze wydarzenia.

Ktoś jednak popełnił dzisiaj sporą gafę. O godzinie 17:00 została opublikowana następująca wiadomość:

„Nintendo Direct za 45 minut! Jesteśmy podekscytowani tym, co Nintendo przygotowało na 2018 rok. Co macie nadzieję zobaczyć?”

Jak widać plotka została w zasadzie potwierdzona. Nadciąga Nintendo Direct, który przedstawi produkcje zmierzające na Nintendo Switch w 2018 roku. Kiedy? Trudno powiedzieć, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym tygodniu.

GameStop jednocześnie zaktualizował swój system, w którym pojawiło się sześć tajemniczych produkcji na Nintendo Switcha. Gry zamówimy jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Twitter.com

Tagi: GameStop nintendo direct nintendo switch