Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2018 20:44
Sea of Thieves z zamkniętą betą. Znamy datę i szczegóły
608V

Sea of Thieves z zamkniętą betą. Znamy datę i szczegóły

Rare właśnie potwierdziło atrakcje dla wszystkich piratów. Jeszcze w styczniu rozpocznie się zamknięta beta Sea of Thieves, w trakcie której wielu graczy otrzyma możliwość wypróbowania nowej produkcji brytyjskiego studia.

Sea of Thieves to jedna z największych premier w katalogu Microsoftu w pierwszych miesiącach 2018 roku. Tytuł trafi na Xboksa One i komputery klasy PC dokładnie 20 marca.

Sea of Thieves otrzyma piękny i świecący kontroler. Microsoft zaszalał

24 stycznia wyruszą statki, na pokładzie których znajdą się piraci z Sea of Thieves. Ich podróż będzie trwać do 29 stycznia, więc zainteresowani muszą przygotować się na pięć dni ostrej żeglugi, picia rumu, śpiewania, tańców i rabowania innych okrętów.

Rare zapowiedziało stworzenie „indywidualnych wrażeń”, dzięki którym gracze otrzymają „prawdziwy przedsmak pirackiego życia”. Studio podkreśla, że choć nie zaoferuje pełnej wersji tytułu, to możemy liczyć na sporo niespodzianek.

Kto będzie mógł wziąć udział w zabawie? Wszyscy gracze, którzy znaleźli się w Sea of Thieves Insider do 1 grudnia 2017 roku oraz klienci zamawiający tytuł przed premierą.

Wiele na to wskazuje, że pod koniec miesiąca otrzymamy tonę materiałów z Sea of Thieves, ponieważ autorzy nie nałożyli na rozgrywkę NDA i piraci otrzymają możliwość publikowania własnych materiałów oraz screenów z gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Microsoft pc rare Sea of Thieves Xbox One