Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2018 18:08
Sea of Thieves otrzyma piękny i świecący kontroler. Microsoft zaszalał
1318V

Sea of Thieves otrzyma piękny i świecący kontroler. Microsoft zaszalał

Amerykańska korporacja uwielbia przygotowywać najróżniejsze kontrolery, jednak od dawna czekaliśmy na tak udany projekt. Z okazji premiery Sea of Thieves gracze otrzymają możliwość kupienia nowego pada.

Produkcja Rare trafi na półki sklepowe 20 marca i będzie to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier w pierwszych miesiącach 2018 roku dla Microsoftu. Amerykanie zdecydowali się odpowiednio zadbać o to wydarzenie i przygotowano nowy kontroler.

Sea of Thieves przepełnione trudami i słodkościami pirackiego życia. Długi gameplay zachęca do gry Rare

Urządzenie zostało wycenione na 299 zł i trafi do klientów 15 lutego. Jest to oczywiście najnowszy model, który posiada udoskonaloną technologię Bluetooth, mapowanie przycisków, teksturowy uchwyt i dodatkowo projektanci zadbali o „tajemniczą, świecącą czaszkę”.

Grafika znajdująca się w centrum kontrolera świeci w nocy, więc możecie mieć pewność, że podczas nocnych sesji zawsze bez problemu odszukacie pada i będziecie mogli kontynuować plądrowanie kolejnych wysp.

Projekt przygotowany dla Sea of Thieves wygląda naprawdę nieźle, bo autorzy zadbali o drobne detale – zwróćcie uwagę na między innymi złoty trigger, który podkreśla pomysł twórców. Kontroler współpracuje z Xbox One X, Xbox One S, Xbox One oraz PC, a tak propozycję zapowiada Microsoft:

"Podnieś kotwicę i przygotuj się do walki, żeglugi i zdobywania łupów z klasą za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox w edycji limitowanej Sea of Thieves. Wpatrz się w mroczną głębię ciemnofioletowej, półprzezroczystej konstrukcji, ze zdobieniami wytrawionymi laserowo i tajemniczą czaszką, która świeci o zachodzie słońca. Korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków i podłącz dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym wejściem słuchawkowym stereo. Zastosowana technologia Bluetooth® umożliwia granie, plądrowanie i grabienie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 10."

Źródło: Twitter.com

Tagi: kontroler pc Rare Sea of Thieves xbox one