Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2018 19:57
Posiadacze PlayStation dominują na Pornhub. Nintendo Switch otrzyma wsparcie, a Polacy szukają Overwatch
6606V

Posiadacze PlayStation dominują na Pornhub. Nintendo Switch otrzyma wsparcie, a Polacy szukają Overwatch

Dokładnie 12 miesięcy temu Pornhub przedstawił trzecią edycję podsumowania roku, która to cieszyła się na portalu sporym zainteresowaniem. Nie jest to oczywiście nic dziwnego, bo jak wiadomo, wielu graczy chętnie poznaje nowe treści zamieszczane na znanym serwisie.

 „Zespół programistów Pornhub pracuje niestrudzenie, by mieć pewność, że użytkownicy mogą cieszyć się swoim doświadczeniem na wielu różnych urządzeniach, co obejmuje wizytę w Pornhub na konsolach. Co może być lepsze niż oderwanie się od grania od zabawy ze sobą? Nie musisz nawet wstawać z fotela.”

Pornhub podsumował również 2016 rok

Te górnolotne pytanie zadają organizatorzy zestawienia, którzy zauważają, że posiadacze Xboksów wygenerowali na przestrzeni 2017 roku znacznie mniejszy ruch na portalu (spadek o 7%). Sytuację wykorzystali sympatycy Sony, którzy dominują w zestawieniu – 56% graczy wykorzystuje konsole Japończyków do sprawdzenia treści na Pornhubie.

W przypadku urządzeń Nintendo widzimy sporą ciekawostkę – Nintendo 3DS znacząco poprawił swój wynik, jednak i tak jest to minimalny rezultat względem pozostałych sprzętów. Nintendo Wii odnotowało spory spadek zainteresowania, jednak „co w rodzinie to nie zginie”, ponieważ Nintendo Wii U poprawiło swój wynik. Pornhub jednocześnie potwierdził – firma przygląda się nowej platformie Big N. Chociaż Nintendo Switch nie ma jeszcze przeglądarki, to w 2018 roku na konsolę ma trafić stosowny program i specjaliści z Pornhub zapewnią „pełne wsparcie” dla konsoli.

Sporą ciekawostką jest nadal bardzo dobry rezultat Overwatch – tytuł Blizzarda wciąż znajduje się w czołówce „męskich trendów”. Shooter cieszy się sporym zainteresowaniem nawet w Polsce i to czwarta najczęściej szukana fraza w Pornhub przez Polaków… W Brazylii gra znajduje się na pierwszym miejscu.

Ogromne zainteresowanie Overwatch jest widoczne również w zestawieniu „Wyszukiwana postać z gier” – na podium dominują bohaterki z strzelanki… Lara Croft? Zajmuje dopiero piątą pozycję.

Dodatkowe statystyki znajdziecie tutaj.

Pornhub 2018 podsumowanie konsole

Pornhub 2018 podsumowanie konsole

Pornhub 2018 podsumowanie konsole

Źródło: https://www.pornhub.com/insights/2017-year-in-review

Tagi: nintendo switch Overwatch playstation 4 pornhub xbox one

Nie przegap