SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2017 13:30
Gracze uwielbiają Pornhub. Serwis podsumowuje rok
5728V

Gracze uwielbiają Pornhub. Serwis podsumowuje rok

Znany serwis dla dorosłych od pewnego czasu systematycznie przedstawia gorące informacje dla graczy. Firma sprawdza zainteresowania swoich klientów, ale również ujawnia szczegóły dotyczące konsol. Ponownie najchętniej odwiedzaliśmy witrynę za pomocą konsol PlayStation. 

Wszystkie współczesne konsole pozwalają graczom przeglądać strony internetowe, więc wielu klientów przegląda najróżniejsze strony. Wśród często odwiedzanych witryn znajduje się również Pornhub oferujący tematykę skierowaną wyłącznie dla dorosłych.

Pornhub pragnie wspierać sekcję PlayStation VR własną aplikacją

Firma już trzeci raz przedstawia ogólne statystyki, w których znalazły się również informacje dotyczące konsol. Ponownie najchętniej oglądaliśmy filmy za pomocą konsol z rodziny PlayStation – aż 53% całego ruchu „gamingowego” na witrynie pochodzi właśnie z urządzeń Sony. Warto tutaj odnotować, że zainteresowanie wśród „niebieskich” wzrosło o 13% względem ubiegłego roku. Pozytywny wynik odnotował również Nintendo 3DS – konsola Nintendo zgarnęła „zaledwie” 5% całego rynku, ale to wzrost o 8% względem ostatnich 12 miesięcy. Sporo gorszy rezultat zaliczyła PlayStation Vita – spadek o 38% jest jednoznaczny.

Co ciekawe, najchętniej wpisywaną „gamingową frazą” był Overwatch. Gra była wyszukiwana bardzo często, ale nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ bohaterki z produkcji Blizzarda mają odpowiednie kształty.

Mimo wszystko ponownie najchętniej wyszukiwaną bohaterką była Lara Croft (prawie 2,5 mln zapytań), ale Tracer z Overwatch deptała poszukiwaczce skarbów po piętach. W najlepszej trzynastce pojawiło się 5 bohaterek pozycji Blizzarda.

Dokładne szczegóły znajdziecie w naszej galerii.

Źródło: ccccchttp://wccftech.com/playstation-pornhub-2016-console-traffic/

Tagi: playstation 4 pornhub statystyki xbox one